Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Log inPřihlášení RegistraceRegistrace
 +420 724 344 591
 info@caraukce.cz
― 19 let zkušeností ―
Prodaných vozidel
47 208
PRO ÚČAST V AUKCI JE TŘEBA SE PŘIHLÁSIT / REGISTROVAT
2024K003_E aukce
Typ aukce Elektronická aukce RYCHLÁ - garantovaná
Aukce začíná 15.04.2024 10:00

Peugeot 807 2,0 HDI

Aukční číslo: 22
Pro náhled do fotogalerie a účast v aukci je třeba se PŘIHLÁSIT / REGISTROVAT

Registrace je bezplatná.
Položka byla ukončena

Informace

VIN:
VF3EBRHD8BZ033579
Výkon (kw):
100
První registrace:
2011
První registrace ČR:
2016
Zdvihový objem (ccm):
1997
Stav ukazatele km:
324517
STK:
01/2024
Palivo:
nafta
Původ:
Individuální dovoz Německo
Barva:
šedá
Sazba DPH:
0%
Umístění vozidla:
CarAukce Kolín

Výbava vozidla

Převodovka mechanická šestistupňová, Centrální zamykání s DO, Tónovaná skla, Mlhovky, Posilovač řízení, Nastavitelný volant, Audio originál, Navigace, Palubní počítač, Elektricky spouštěná okna přední, Elektricky spouštěná okna zadní, El. zrcátka, Airbagy 8x, Klimatizace automatická, ABS, ESP, Tempomat, Senzor stěračů, Parkovací senzor zadní, Litá kola, Tažné zařízení

Stav vozidla

Údaje o vozidle: Vozidlo bylo v době prohlídky nepojízdné. Motor + spojka Motor, start nemožný, ani za pomoci náhradního zdroje, vadný akumulátor. Motor se otáčí. Funkčnost a výkon motoru nelze posoudit provozem. Netěsnosti, prolínání motorového oleje ve spojích. Poškozená olejová měrka. Povrchová koroze výfukového potrubí. Doporučena celková kontrola, případně oprava. Spojka, nelze posoudit provozem. Doporučena kontrola. Převodovka Manuální – 6°. Řazení rychlostních stupňů na místě funkční, dobré. Nelze posoudit provozem. Doporučena celková kontrola. Rozvodovka, přídavné převody, kloubové hřídele Nelze posoudit provozem. Nutná kontrola. Přední náprava + mech. řízení Nelze posoudit provozem. Běžné provozní opotřebení litých disků kol. Doporučena kontrola. Zadní náprava Nelze posoudit provozem. Běžné provozní opotřebení litých disků kol. Doporučena kontrola. Brzdový systém Nelze posoudit provozem. Doporučena celková kontrola. Skříň karoserie Karoserie po opravě, poškozená, běžně provozně opotřebovaná, běžná provozní poškození a vady laku. Kapota motoru, odřená a deformovaná v P části, mírné promáčkliny, oděrky. LP blatník, oděrky. LP dveře, oděrky, škrábance, drobné promáčkliny, při el zavírání dveře vibrují. L bočnice, oděrky, škrábance. PZ blatník, nekvalitní provizorní oprava. PZ dveře, mírně lokálně odřené, drobné promáčkliny. PP dveře, oděrky, škrábance, drobné promáčkliny. PP blatník, oděrky laku. Střecha, oděrky, drobné promáčkliny. Příslušenství a výbava karoserie Interiér silně opotřebovaný a znečištěný. Poškozený potah sedadla řidiče. Zadní sedadla (6+7) v odlišném designovém provedení. Odlepené čalounění výplně P „A“ sloupku. Základní el. výbava funkční, funkčnost ostatní výbavy nelze posoudit. Čelní sklo, drobné provozní praskliny. Matné kryty předních světlometů. Přední nárazník, odřený P roh + bok, běžná provozní poškození laku. Zadní nárazník, na několika místech odřený, provizorní oprava P boční části. Závady dle předávacího protokolu: provozní oděrky a škrábance po celém voze, znečištěný interiér,

Poznámky

U vozidla je nutné vyměnit provozní kapaliny. Položka stav tachometru, uvedený u vozidla, je stav počítadla, nikoliv skutečný nájezd ujetých kilometrů. Za tuto případnou rozdílnost neručíme.

Dokumenty ke stažení

TP