Typ aukce | Elektronická aukce STANDARDNÍ CA - garantovaná |
Aukce začíná | 26.03.2024 11:00 |
Aukce končí |
28.03.2024 11:06
CarAukce Kolín
Audio originál, Klimatizace automatická, Sedadla vyhřívaná přední, Parkovací senzory, Xenonová světla
Jedná se o nepojízdné vozidlo se známkami delšího odstavení. Zkušební jízda nebyla provedena. Motor + spojka Skupina pohledem kompletní. Na skupině byla zjištěna zavzdušněná palivová soustava. Převodovka Automatická, běžně opotřebená. Přední náprava + mech. řízení Skupina odpovídala stáří a ujetým km. Zadní náprava Běžné provozní opotřebení. Na skupině byl zjištěn odřený P AL disk. Skříň karoserie Na skupině byly zjištěny drobné provozní rýhy a oděrky. Výbava karoserie Na skupině byl zjištěn opotřebený a znečištěný interiér. Na skupině byly zjištěny nelícující panely v přední části. Pneumatiky: 4 x Hankook 225/50 R 17 Zim. 0% Rezerva: Není Nadměrné poškození vozidla (vozidlo bylo prohlíženo ve smontovaném stavu) Číslo Poškozené nebo chybějící díly Druh poškození 1. Povrch karosérie * provozní rýhy, oděrky a drobné deformace 2. Čelní sklo Prasklé 3. Zadní nárazník Poškozený 4. Přední nárazník Odřený, prasklý 5. Přední, střední loketní opěrka Poškozená Závady dle předávacího protokolu: znečištěný interiér, provozní oděrky a škrábance po celé karosérii, svítí kontrolka servisu+olej+brzdy, vozidlo v nouzovém režimu-nyní nelze nastartovat, chybí olej, poškozená loketní opěrka, bez paliva, vozidlo po nehodě na LP stranu,
U vozidla je nutné vyměnit provozní kapaliny. Položka stav tachometru, uvedený u vozidla, je stav počítadla, nikoliv skutečný nájezd ujetých kilometrů. Za tuto případnou rozdílnost neručíme.